Uwielbiam Salon Zdrowia i Urody - ALEXANDRIA

 

Genio Natural Mind Balance

Preparat rozwijający i pobudzający inteligencje i kreatywność. Zawiera cholinę, składnik lecytyny wzmagający sprawność mózgu, co jest szczególnie ważne w czasach zwiększonej aktywności umysłowej.
- Przywraca pamięć dawno nauczonych rzeczy.
- Zwiększa kreatywność.
- Regeneruje centralny i obwodowy układ nerwowy.
- Zanikają tiki nerwowe, bóle migrenowe
- Dla osób w okresie "Złotej Jesieni”
- Ożywia mózg (zawiera kofeinę, cholinę, które natychmiast się przyswajają).
- Niszczy procesy zapalne.
- Zwiększa pojemność mózgu. Wpływa na koncentrację, pamięć.
- Usuwa uczucie zmęczenia mózgu.
- Wzmacnia system nerwowy, uspokaja, niszczy procesy zapalne. Wywołuje duże procesy energetyczne w komórce. 

Składniki zawarte w Genio.
Koncentrat soku z: jabłka, jagody czarnego bzu, czarnej porzeczeki, jeżyny, czarnej jagody, maliny, borówki oraz maltodextryna, koncentrat Aceroli, ekstrakt zielonej herbaty i Guarany, imbir, rozmaryn, kwiat czarnego bzu, mieta szałwia, tymianek, malwa, melisa rumianek i koper włoski; mieszanka witamin:witaminę C, niacynę, kwas pantotenowy, witamina B6, witamina B1, kwas foliowy, biotynę, witaminę B12 jak również Spirulinę Platensis i Cholinę.

Jakie działanie ma napój Genio?
Genio został specjalnie stworzony w celu zaspokojenia potrzeb organizmu przy zwiększonym wysiłku fizycznym i umysłowym. Substancje zawarte w napoju zapewniają dożywienie naszego organizmu w potrzebne minerały i witaminy, szczególnie warto zwrócić uwagę na zawartość mikroalgi Spiruliny oraz ekstraktu Guarany która zawiera naturalną kofeinę jak również zawiera różne zioła i zieloną herbatę oraz naturalne flawonoidy zawierające Antyoksydanty, które są wymiataczami wolnych rodników z naszego organizmu. Wolne rodniki są odpowiedzialne za starzenie się naszego organizmu oraz są odpowiedzialne za powstawanie raka. Genio zawiera również Cholinę która jest niezbędna do spalenia „starego” tłuszczu w organizmie jak również wzmacnia organizm sportowców.
Jest to naturalny środek słodzący bogaty w zasoby minerałów i witamin. Jest wolny od konserwantów oraz substancji dodatkowych.

Jak używać Genio natural?
Genio natural mind balance jest koncentratem orzeźwiających soków owocowych z witaminami, zawierający kofeinę. Zwiększona zawartość kofeiny (20 mg / 100 ml) Przygotowanie: Stężenie: 1 do 7; mieszamy 1 część koncentratu z 7 częściami wody mineralnej.( do szklanki wlewamy 30ml koncentratu i dopełniamy wodą). Spożywamy 1 do 2 szklanek napoju dziennie – najlepiej szklanka Kineto rano a szklanka Genio w południe.

Idealne połączenie z urządzeniami POWERSLIM