Uwielbiam Salon Zdrowia i Urody - ALEXANDRIA

 
 
 

Opalanie Natryskowe

Grupa SunFX jest australijską firmą działającą od 1999 roku. SunFX Pro stałą się czołowym producentem i dostawcą profesjonalnych systemów do opalania natryskowego w Europie i Australii. Firma kontynuuję budowę pozycji lidera na nowych rynkach zbytu w USA i Azji. Polskie przedstawicielstwo SunFX działa o 2007 r.

SunFX Pro jest pionierem w sektorze opalania natryskowego. Zdecydowało o tym stworzenie pierwszego, opartego na bazie składników naturalnych preparatu opartego na najczystszym DHA. Płyny SunFX nie zawierają alkoholu, sztucznych konserwantów, perfum oraz innych potencjalnie niebezpiecznych związków chemicznych, które tak często można znaleźć w innych produktach. Opracowanie systemów SunFX SunStation stanowi przykład ukierunkowania naszej strategii na oferowanie sprzętu wyłącznie najwyższej jakości.

Opalanie natryskowe SunFX to propozycja dla wszystkich, którzy chcą uzyskać piękną opaleniznę, zachowując młodość i zdrowie swojej skóry, nie narażając jej na ekspozycję szkodliwego promieniowania.

 

Korzyści dla klienta

naturalny efekt opalenizny w 10 minut
formuła bezzapachowa, nieplamiąca
zabieg w pełni bezpieczny, brak ekspozycji na promieniowanie UV
odpowiedni dla każdego, nawet dla osób o bardzo jasnej karnacji i alergików
efekt utrzymuje się około 7 - 10 dni, przy ponownej aplikacji nawet do 14 dni.
doskonałe rozwiązanie na wszelkiego rodzaju uroczystości m.in. śluby, wystąpienia publiczne
przystępna cena