Uwielbiam Salon Zdrowia i Urody - ALEXANDRIA

 
 
 

INNO-ROLLER

NOWA KONCEPCJA POBUDZANIA NATURALNEGO KOLAGENU W SKÓRZE

 

 

Nowa koncepcja pobudzania naturalnej syntezy kolagenu w skórze.

Tylko ok. 0, 3% aktywnych składników dostarczanych z zewnątrz może przeniknąć do skóry przez warstwę naskórka, a często w związku z keratynizacją komórek nawet ten wynik nie jest osiągalny. Aby zwiększyć przenikanie opracowano INNO-ROLLER, wykorzystujący dyski z igłami zainstalowane na rolce. Pozwala on uzyskać ok. 500.000 mikro-kanałów w przeciągu 5 minut. Według badań pozwala to zwiększyć przenikanie substancji aktywnych nawet o 100.000 razy w porównaniu z aplikacją bezpośrednio na skórę! Tworzy to niezwykle efektywny System Przeznaskórkowego Transportu Substancji Aktywnych. Stymulacja skóry za pomocą INNO-ROLLER pozwala na odbudowę uszkodzeń w warstwie skóry właściwej oraz zwiększenie syntezy kolagenu. Pozwala to na znaczne spłycenie zmarszczek, poprawę jędrności i kolorytu skóry. Stymulacja skóry za pomocą INNO-ROLLER daje porównywalne efekty do zabiegów laserowych, czy peelingów chemicznych, nie dając jednocześnie prawie żadnych skutków ubocznych. Zwiększa grubość skóry o ok., 8% co czyni ją skuteczną oraz innowacyjną terapią przeciwzmarszczkową.

 

Mechanizm działania:

Igły nakłuwają naskórek aż do skóry właściwej tworząc mikro-kanały. Zwiększa to diametralnie wnikanie substancji aktywnych w głąb skóry. Kanały te są otwarte przez około godzinę. W tym czasie należy zaaplikować na skórę odżywczy mezokoktajl INNO-TDS.

 

Zalety INNO-ROLLER:

minimalne ryzyko alergii
nie wywołuje swędzenia ani obrzęku
krótki czas gojenia - ok. 1 dzień
dla każdego typu cery
nie wywołuje wrażliwości skóry na światło
daje bardzo dobre i trwałe efekty

 

Przeciwwskazania:

- stany zapalne skóry

- opryszczka wargowa

- trądzik różowaty

- trądzik ropowiczy

- skłonności do powstawania bliznowców

- przerwanie ciągłości naskórka

- ciąża, karmienie piersią

- uczulenie na składniki aktywne w amupłkach

 

Porównanie mezoterapii z wykorzystaniem INNO-ROLLER z innymi zabiegami:

Mezoterapia wykonywana za pomocą rollera może być alternatywą zabiegów laserowych dla pacjentów z przeciwwskazaniami do tego zabiegu lub poszukujących zabiegów mniej inwazyjnych.

INNO-ROLLER tworzy 500.000 kanalików w przeciągu 5 minut aż do warstwy skóry właściwej, co umożliwia głęboką penetrację składników aktywnych. Rezultat ten nie jest osiągalny przy zastosowaniu preparatów bezpośrednio na skórę;

Zabieg ten jest wykonywany bez usuwania wierzchniej warstwy naskórka, co ma miejsce przy innych zabiegach, dzięki czemu proces gojenia się skóry następuje znacznie szybciej. W wyniku zabiegu zostaje również pobudzona naturalna synteza kolagenu w skórze.

 

INNO-ROLLER

Postępy w przetwarzaniu materiałów w skali mikro doprowadziły do rozwoju i wprowadzenia urządzeń, które wykorzystują igły o bardzo małych wymiarach, pozwalające dostarczyć substancje aktywne przez skórę za pomocą mikro-kanalików.

Rozwój technik przetwarzania pozwolił uzyskać technologię wytłaczania dysku wraz z igłami, co daje pewność, że żadna z igieł nie zmieni swego położenia w trakcie zabiegu, co może mieć miejsce w przypadku, gdy igły są umieszczone pojedynczo w innym materiale.

Technologia INNO-ROLLER umożliwia bezbolesne wprowadzanie w głąb skóry substancji bez potrzeby specjalistycznej wiedzy medycznej.

Igły INNO-ROLLER są na tyle małe i cienkie, że w przypadku stosowania zgodnie z instrukcją nie dają trwałych uszkodzeń skóry.

Materiały wykorzystane do produkcji INNO-ROLLER są dobrze tolerowane przez skórę i jak na razie nie wykazały żadnych niepożądanych działań ubocznych.

 

Nakłuwając skórę za pomocą INNO-ROLLERA

tworzymy szereg mikro-kanałów.

Uzyskujemy przez to niezwykle efektywny

system transportu substancji aktywnych, które

wnikają do głębokich warstw skóry.

 

 

Efekty Stosowania INNO - ROLLERA

zagęszczenie twarzy, skóry i dekoltu
zmniejszenie zmarszczek oraz bruzd
redukcja przebarwień
spłycenie blin potrądzikowych
poprawa kolorytu skóry
pobudzenie wzrostu włosów i zahamowanie ich wypadania
spłycenie rozstępów
ujędrnienie skóry

 

INNO-ROLLER na skórę głowy:

KURACJA WSPOMAGAJĄCA POROST WŁOSÓW ORAZ PRZECIWDZIAŁAJĄCA ICH UTRACIE

 

Działanie

INNO-TDS Hair Loss Control to bardzo skuteczny i efektywny produkt wpływający na porost włosów oraz zapobiegający ich wypadaniu. Peptydy miedzi poprawiają mikrocyrkulację naczyń włosowatych i hamują tzw. 5α reduktazę czyli enzym aktywujący DHT, który jest odpowiedzialny za wypadanie włosów. INNO-TDS Hair Loss Control zwiększa gęstość włosów i zapewnia wystarczającą ilość substancji odżywczych dla torebek włosowych (cebulek włosów). Stosowanie aktywnych składników na podstawę mieszka włosowatego wpływa na wyrastanie zdrowszych włosów oraz wydłużenie fazy wzrostu w cyklu życia włosa.

 

Wskazania Główne:

- utrata włosów

- wzmocnienie włosów

-wspomaganie porostu włosów

 

Protokół stosowania:

- 1 sesja na tydzień przez 8 tygodni

 

 

INNO-ROLLER na twarz:

- KURACJA PRZECIWZMARSZCZKOWA

- KURACJA NAWILŻAJĄCO - NAPRAWCZA

 

Działanie

Kuracja dermo-kosmetyczna mająca na celu redukcję efektów starzenia się skóry. Bogaty skład preparatu INNO-TDS Anti-ageing posiada doskonałe właściwości nawilżająco-naprawcze. Powoduje to, iż mamy do czynienia z najlepszym produktem pozwalającym na odzyskanie i utrzymanie idealnego poziomu nawilżenia skóry. Preparat INNO-TDS Anti-ageing skutecznie wpływa na syntezę różnych części komórek skóry odpowiedzialnych za produkcję fibroblastów, kolagenu i elastyny gwarantując efekt podniesienia i napięcia wiotkiej skóry. Ten produkt jest także doskonałym antyoksydantem oraz neutralizuje działanie wolnych rodników, co pomaga redukować oznaki starzenia się skóry.

 

Wskazania główne:

- Chroniczne starzenie się skóry

- Skóra sucha

- Wiotkość skóry

 

Protokół stosowania:

- 1 sesja początkowa

- 1 sesja 2 tygodnie później

- 1 sesja co miesiąc przez 4-6 miesięcy

-1 sesja na podtrzymanie efektów co 3-6 miesięcy

 

 

INNO-ROLLER na ciało:

- KURACJA ANTYCELLULITOWA

- KURACJA WYSZCZUPLAJĄCA

- KURACJA UJĘDRNIAJĄCO - NAPINAJĄCA

- Kuracja NAPRAWCZO - NAPINAJĄCA

 

Działanie:

Preparat stymuluje krążenie limfy, co oznacza szybsze wydalanie końcowych produktów materii (ułatwia wydalanie wody i toksyn). Poprawia jędrność i elastyczność skóry, powoduje pobudzenie odnowy włókien kolagenu i elastyny, redukuje tkankę tłuszczową. Posiada działanie silnie modelujące sylwetkę oraz działanie antycellulitowe. Ponadto poprawia cyrkulację krwi w skórze i tkankach podskórnych, umożliwia większe dotlenienie i zaopatrzenie tkanek w substancje odżywcze.

 

Wskazania główne:

- Cellulit

- Nadmierne nagromadzenie tkanki tłuszczowej

 

Protokół stosowania:

- 1 sesja tygodniowo przez miesiąc

- 1 sesja co 2 tygodnie przez 2 miesiące

- 1 sesja co miesiąc przez 3 miesiące

-1 sesja podtrzymująca co 3 do 6 miesięcy

 

CENNIK

Inno-roller na skórę głowy

INNO-ROLLER na skórę głowy

od 250 do 440 zł

Pierwszy zabieg:440 zł, kolejne od 250 do 370zł

Inno-roller na twarz

INNO-ROLLER na twarz

od 260 do 440 zł

Pierwszy Zabieg na twarz: 440 zł + dodatkowo dekolt 90 zł + szyja 90 zł

Kolejne 260 zł

Inno-roller na ciało

INNO-ROLLER na ciało

od 250 do 750 zł

Pierwszy zabieg na brzuch 430 zł, kolejne 180 zł

Pierwszy zabieg na uda i pośladki 630 zł, kolejne 330 zł

Pierwszy zabieg na brzuch, uda, pośladki 750 zł, kolejne 380 zł