Uwielbiam Salon Zdrowia i Urody - ALEXANDRIA

 
 
 

Przedłużanie rzęs 1:1 metodą BLACK LASHES

Permanentne przedłużanie rzęs BLACK  LASHES  jest  luksusowym zabiegiem pozwalającym na wydłużenie, zagęszczenie oraz pogrubienie naturalnych rzęs. Efekt to wyjątkowo trwałe rzęsy,w których można ćwiczyć, brać prysznic, pływać i korzystać z sauny. Największą zaletą jest to, że nie ma potrzeby stosowania mascary. Technika wzięła swój początek parę lat temu w Korei Południowej, kiedy to pojedyncze sztuczne rzęsy były przytwierdzane do naturalnych, włosek po włosku, za pomocą kleju . Obecnie stosuje się specjalne, bezpieczne kleje, a proces aplikacji jest bezbolesną, relaksującą i delikatną procedurą. Często się zdarza, że klientka zasypia podczas zabiegu, leżąc wygodnie  na łóżku kosmetycznym z zamkniętymi oczami. Cena usługi   jest zróżnicowana  i składa się   na nią lokalizacja salonu, jakości produktów, liczby użytych rzęs oraz umiejętności stylistki. 

Zabieg polega na przyklejaniu pojedynczej rzęsy do naturalnej. Zajmuje to zazwyczaj od 1,5 do 3 godzin (pełny zabieg początkowy). Musimy pamiętać o tym, by osoby noszące soczewki kontaktowe zdjęły je przed zabiegiem.
Naturalna rzęsa wypada co 60–100 dni, w zależności od fazy cyklu, a na jej miejsce rośni nowa.Rekomendowane
są zatem tzw. dopełnienia co 3–5 tygodni, aby uzupełnić braki w miejsce rzęsy, która wypadła lub poprzednim razem była zbyt krótka i nie nadawała się do aplikacji.  Dopełnienia zajmują mniej czasu niż początkowy zabieg
i są mniej kosztowne. Jest wiele czynników decydujących o tym, ile rzęs powinno być użytych –  przede wszystkim jednak decydująca jest  liczba rzęs klientki  ich stan ogólny ( czy są cienkie ,  grube , krótkie  , delikatne , rzadkie , gęste) .

Dla podstawowego efektu większość firm zaleca 30–40 rzęs na oko.  BLACK LASHES  stara się  jednak    do każdej możliwej  naturalnej rzęsy dokleić sztuczną .  Średnio około 100  rzęs na jedno oko,  ale przy bardzo gęstych rzęsach możliwe jest  doklejenie  nawet 150 rzęs/oko. Rzęsy są idealnie odseparowane nie są posklejane i nie mają grudek. Największym sukcesem Vera  Lash jest duża liczba zadowolonych klientek i pełen profesjonalizm.
Rzęsy są bardzo lekkie i nie powodują żadnego uczucia  dyskomfortu. Występują w różnych długościach , grubościach i podkręceniach. Są elastyczne, odpowiednio wyprofilowano intensywnej barwie i połysku. Dodatkowo możemy się skusić na dodanie rzęs w danym kolorze, co podkreśli tęczówkę oka i doda wyrazistości spojrzeniu.

Rzęsy BLACK LASHES  są wykonywane z  tworzywa sztucznego. Mają one przewagę nad rzęsami
wykonanymi z włosia. Trzymają skręt niezależnie od pogody, mają intensywny kolor, pożądaną grubość i nie
osadzają się na nich zanieczyszczenia.  Rzęsy można w każdej chwili zdjąć u certyfikowanej stylistki za pomocą specjalnego płynu, bez szkody dla naszych naturalnych.

 

Jak najlepiej przygotować się do zabiegu i jak dbać o rzęsy po zabiegu?

1. Przed zabiegiem nie należy pić kawy, przyjmować substancji  pobudzających ( uwaga na tabletki odchudzające).

2. Istnieje możliwość drgania powieki, co przedłuży czas wykonywania zabiegu lub go uniemożliwi.

3. Unikać tarcia oczu

4. Nie używać mechanicznej zalotki do rzęs

5. Unikać kosmetyków do demakijażu na bazie glikoli, mocznika, węglanów, protein oraz kwasów. Z własnego doświadczenia wiemy, że większość klejów używanych do zabiegu jest bardziej odporna na substancje oleiste niż na wyżej wymienione substancje. Glikole są rozpuszczalnikami kleju obecnymi w większości mleczek, toników i płynów do demakijażu, dlatego ważne jest, aby średnio na rzęsy.

6. Jeśli zdecydujesz się na używanie tuszu do rzęs, nakładaj go na końcówki i używaj mascary na bazie wody. Tusze wodoodporne są przeciwwskazane!

7. Nie używaj klasycznych wacików bawełnianych - pozostawiają na rzęsach włókna.

8. Częste ekspozycje na ciepło mogą osłabić wiązanie ( solarium, sauna)

9. Pierwsze 24 godziny po zabiegu nie wolno moczyć rzęs – najlepiej wziąć prysznic przed umówioną wizytą 2 doby po zabiegu nie należy korzystać z sauny oraz basenów i zabiegów kosmetycznych oraz eksponować rzęs na ciepło i parę wodną – jest to czas niezbędny do całkowitego wyschnięcia kleju

10. Dopełniaj rzęsy  co 3–5 tygodni

 

Cennik

Przedłużanie rzęs 1:1 metodą BLACK LASHES
permanentne przedłużanie rzęs metodą 1:1

257 - 297

Uzupełnienie

3 zł od 1 rzęsy

Usunięcie rzęs

37 zł